Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 41

Business snídaně

8.4.2019 Business snídaně aneb oživení podnikatelské tradice v rámci regionu více »

Prvních 5 měsíců za námi...

1.2.2019

Notář nebo právník? Kdo to umí lépe?

19.11.2018 Aneb jak nepříjít o peníze ve třiceti dnech.... Vytvořili jsme přehled všech možností úschovy kupních cen u nemovitostí. Nenechte se.. více »

Člen hospodářské komory České republiky
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: REALini nemovitosti s.r.o. » Reference

Reference

Tadeáš Nieslanik

Denisa Rzidká

Dobrý den, chtěl bych poděkovat paní Rzidké za úžasný přístup při koupi bytu , který byl od začátku do konce po profesní i osobní stránce skvělý.Moc děkuji
a doporučuji všem.

Barbara

Denisa Rzidká

Milá Deniso,
Měla jsem v úmyslu náročnější prodej nemovitosti a potřebovala jsem profesionála, co se nezalekne výzvy, bude fér a zvládne i jednání se mnou na dálku.
Při prvním setkání jsem věděla, že jsem ve vás získala mnohem víc než jen obchodního partnera. Spolehlivá, přímá a vždy s úsměvem. K tomu máte v sobě něco, co mne jako klienta uklidňovalo, že vše bude v pořádku. Prodej se zdařil, věřím, že všem stranám k libosti.
Bude mi i smutno po naší spolupráci, ale o to vřeleji doporučím každému, aby se na vás s důvěrou obrátil. Ať se vám daří!

Barbara

Izabela Gasperova

Denisa Rzidká

Dostala jsem doporučení na paní Denisu Rzidkou z REALini nemovitosti od mého souseda, aby mi zprostředkovala prodej bytu. Paní Deniska je úžasná makléřka a byla jsem s její službou velmi spokojena. Navíc mi Deniska pomohla i s výběrem nového bydlení a celkově mě psychicky podporovala. Jsem velmi ráda, že jsem ji poznala a moc ji děkuji za pomoc a doufám, že při realizaci příštího projektu, zůstaneme v kontaktu. Všem vřele doporučuji paní Denisu kontaktovat. Děkuji, Gašperová.

Monika Moravcová

Denisa Rzidká

Dobrý den, byla jsem klientkou vaši realitní kanceláře. Ráda bych tou to cestou poděkovala paní Rzidké za profesionalitu a perfektně odvedenou práci.
Byla po celou dobu prodeje mého bytu velmi příjemná, vstřícná, komunikativní a v neposlední řadě musím vyzdvihnout preciznost a rychlost. Věřte, že budu velmi ráda kladně hodnotit a doporučovat.

S pozdravem Monika Moravcová.

Petr Peškar

Denisa Rzidká

Vážená paní Rzidká,
chtěl bych Vám touto cestou upřímně poděkovat za Váš profesionální přístup, ochotu a vynaložené úsilí.Koupě bytu proběhla hladce a rychle k mé naprosté spokojenosti.Ještě jednou velké díky a s Vaším dovolením doporučím svým známým.
Přeji hodně spokojených klientů.

Ing. Jiří Lankočí

Mgr. Barbara Muchová

Dobrý den,
chtěl bych tímto poděkovat za zprostředkování prodeje bytu. Celá akce byla z Vaší strany vedena profesionálně ke spokojenosti všech stran. Ještě jednou děkuji

Jarmila Světlíková

Denisa Rzidká

Bylo mi ctí, že mou nemovitost a prodej realizovala p. Rzidká.ní 99 Profesionální přístup s velkou dávkou empatie. Děkuji i touto cestou. Doporučuji. JS

Ivana Viktorová

Marek Galuszka

Mám s p. Galuszkou jen ty nejlepší zkušenosti. Byl nejen velice příjemný, ale také rychlý a zodpovědný. Měla jsem velkou obavu z prodeje bytu, z podvodů RK, ale zde jsem získala velice brzy důvěru, a nelituji. Již jsem několikrát tohoto, velice schopného makléře doporučovala přátelům a známým. Mgr. Viktorová

Jana Szaboova

Marek Galuszka

Dávám 5***** !

Denisa Vašková

Marek Galuszka

Profesionální jednání, velice spokojená.