Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 23

Tak nám to nedalo a rozhodli jsme se něco málo udělat pro děti.

17.5.2021 Když už se nám konečně vrací do škol a družin, tak ať si tam mají s čím hrát, kreslit a malovat. více »

Naši šikovní REALini kluci vyprodali "krám"!!!!

10.5.2021 Všechny nemovitosti, které jsme měli v nabídce, jsme závratnou rychlostí prodali. více »

Hypotéky stále zdražují.

6.5.2021 Již od března dochází ke zdražování úrokových sazeb u hypoték. více »

Člen hospodářské komory České republiky
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: REALini nemovitosti s.r.o. » Reference

Reference

Kamila Bernatíková

Denisa Rzidká

Vyjádření k činnosti realitní kanceláře Realini
S touto realitní kanceláři, zastoupenou paní Denisou Rzidkou, jsem se setkala poprvé a od první chvíle jsem byla mile překvapena. Paní Rzidká je dle mého názoru "člověk na svém místě". Kromě jejího profesionálního jednání se vyznačuje vstřícností, nekonečnou ohleduplností a lidskostí.
Jednala jsem s paní Rzidkou v zastoupení svého otce, kterého jsem stěhovala z Nového Jičína do Havířova. Jednání proto nebylo přímé, nicméně paní Rzidká měla pochopení pro naše jednání, bylo ochotna kdykoliv komunikovat, naše dotazy vždy jasně a zřetelně zodpověděla a ve finále se zajímala i o hladký průběh celého "zabydlování" a tatínkovu spokojenost.
Co se tedy mne týče, tuto realitní makléřku můžu jedině doporučit.
Kamila Bernatíková

Mgr. Michal Benko

Denisa Rzidká

Dobrý den.

Loňského roku 2020 jsme se rozhodli s rodiči prodat nemovitost v katastru obce Havířov na ulici Zámečnická č.p. 535/1. Jednalo se o dvougenerační rodinný dům na uvedené adrese s tím, že se stěhujeme do Jižních Čech a chtěli bychom tedy, aby k realizaci tohoto projektu došlo koncem měsíce března 2021. Do této doby jsem měl s realitními makléři ne zcela dobré zkušenosti třeba při prodeji své chaty, anebo při sjednání nájmu v obci Strakonice, ale nechci být již k těmto makléřům pejorativní. Byla mi doporučena Vaše firma s tím, že Vám nejde jen o peníze, ale také o citlivý a profesionální přístup ke klientovi. Z důvodů, že mí rodiče byli již staršího věku (68 a 70) let a já již bydlel v podnájemním bytu v obci Strakonice, potřeboval jsem někoho opravdu spolehlivého a už nevím přes koho, ale byla mi doporučena Vaše realitní makléřka Denisa Rzidká. S touto jsem se spojil a sdělil své požadavky. Paní Rzidká tedy přijela, prohlédla si dům a celou věc důkladně probrala se mnou i s mými rodiči, kdy jí opravdu lidský a citlivý způsob jednání nechyběl a po všech stránkách nejen, že svým zevnějškem reprezentovala Vaší firmu, ale chovala se i zcela profesionálně. S paní Rzidkou jsme se tedy domluvili na spolupráci, kdy hned po krátké době přišla s tím, že jsou zde vážní zájemci o náš dům. Sešli jsme se tedy se zájemci, kteří chtěli koupit naší nemovitost a paní Rzidká všem účastníkům všechno vysvětlila, tedy i nám, popsala další postup a zodpověděla všechny dotazy ohledně koupě a prodeje. Sepsaly se potřebné formuláře a smlouvy a paní Rzidká mne i rodiče neustále informovala o průběhu celého prodeje nemovitosti. Komunikovali jsme cestou telefonů a emailů, vždy bylo z její strany všechno profesionální a dokonalé. V lednu 2021 mi zemřel otec, který figuroval ve smlouvě coby uživatel věcného břemene a katastrální úřad nepřijal návrh na vklad a požadoval lépe vyspecifikovat kupní smlouvu. Paní Rzidká opětovně ihned pružně jednala a ihned všechny účastníky zkontaktovala, domluvil se během pár dnů nový termín podpisu smlouvy a ve spolupráci s advokátkou Mgr. Alenou Psarovou jsme se sešli a podepsali nové smlouvy, kdy i přístup ze strany paní advokátky byl bezchybný, vstřícný a naprosto profesionální a korektní. Prodej nemovitosti i jeho předání tedy proběhlo koncem března 2021 ke spokojenosti všech zúčastměných osob.

Předem se omlouvám za dlouhý začátek, ale bylo toto potřeba uvést, abych mohl jak jsem již shora uvedl, vyzdvihnout naprosto bezchybnou, korektní, citlivou a hlavně profesionální práci makléřky Denisy Rzidké, které mimo osobní poděkování chci ještě takto učinit i cestou tohoto emailu. A jsem rád, že v dnešní lehce hektické době, kdy někteří hledí jen na své osobní profity a zisky na úkor slušných lidí, se najde takový realitní makléř, který jedná po všech stránkách férově a tímto dělá dobré jméno nejen sobě, ale potažmo i Vaší firmě. Je mi jasné, že určitě o kvalitách paní Rzidké pokud jste dobří manažeři víte, ale chtěl jsem Vám poskytnout taktéž nezávislé ohodnocení ze strany Vašich klientů. Kdybych měl v budoucnu jakékoliv požadavky v souvislosti s prodejem, či koupi nemovitostí, určitě bych využil nabídky Vaší kanceláře a především bych chtěl spolupracovat s paní Rzidkou.

Děkuji tímto za Vaše služby a přeji abyste byli i nadále úspěšnou firmou s kvalitními zaměstnanci a spolupracovníky. S pozdravem Mgr. Michal Benko.

Ing. Petr Pavera

Denisa Rzidká

Velmi dobře se mi s Vámi spolupracovalo.
Tak jak jsme v loňském roce v listopadu začali, tak přes Váš přístup v době Vašeho dočasného uzavření z důvodu COVIDU, kdy jste mi volala a pomáhala, tak pak v době mého uzavření, kdy jsme museli celý proces dočasně přerušit, až do zdárného konce dne 27. 2. 2021. Vše jste mi vysvětlila a v klidu, bez zbytečných stresů, jste mě provedla celým procesem prodeje. Včetně administrativních záležitostí, které byly někdy hodně náročné. Hlavně právní náležitosti. Máme to za sebou.
V mém případě se jednalo o prodej bytu, s kterým mě vázalo hodně vzpomínek a i díky Vám se mi podařilo překonat tyto záležitosti překonat. Život jde dál, uzavřeli jsme jednu kapitolu.
Proto bych Vám chtěl velmi poděkovat. Za všechno. A popřát Vám hodně dalších milých a spolupracujících klientů. Asi to není vždy jednoduché. A taky hodně klidu a pracovní pohody.

S pozdravem Ing. Petr Pavera.

Crhovi

Denisa Rzidká

Dobrý večer,

když jsme se poprvé viděli při prohlídce domu, tak jste na nás udělala velký dojem profesionála. Již přes rok hledáme dům a tudíž máme s makléři velké zkušenosti. Váš přístup a Vaše vystupování bylo opravdu na profesionální úrovni.
Proto jsme se na Vás obrátili, když jsme potřebovali prodat byt. Spolupráce s Vámi byla výborná. Naše požadavky jste respektovala a snažila se nám vyjít ve všem vstříc. Jde vidět, že svoji práci máte ráda. Jen tak dál.
Pokud někdo v našem okolí bude potřebovat realitní služby, tak Vás budeme doporučovat.

P. S. moc rádi jsme Vás poznali a společnost Realini může být ráda, že má ve svém týmu právě Vás :-)
Naviděnou při dalším prodeji či koupi
Crhovi

manželé Wilczkovi

Denisa Rzidká

Sháněli jsme s manželem byt pro mou maminku. Přístup paní D.Rzídké, která nám tento byt nabídla byl ojedinělý. Je naprosto spolehlivá, její stanovené schůzky jak u paní notářky, stav. byt. družstvu i samotném bytě byly vždy přesně stanoveny. Je naprosto spolehlivá, profesionální a přesto milá a vstřícná. Přistupuje velmi individuálně a hlavně s empatií.
Po podpisu kupní smlouvy nám nabídla, že se na ni v budoucnu můžeme kdykoliv obrátit.
Za koupi ještě jednou moc děkujeme. Tuto realitní makléřku doporučíme všem našim známým, protože jsme byli s její prací spokojeni.
Manželé Wilczkovi

manželé Svobodovi

Denisa Rzidká

Děkujeme paní makléřce Denise Rzidké za odvedenou práci. Její profesní a lidský přístup při transakci : Prodej a koupě bytu č. 8 Masarykova tř.841 byl opravdu skvělý. Prodej probíhal v době koronavirové krize, přesto paní Rzidká zorganizovala několik schůzek , měla dokonale připravené smlouvy a vždy vše přesně vycházelo až do předání bytu.
Neměli jsme s koupí žádné starosti, vše udělala za nás. Přejeme paní Denise Rzidké hodně zdraví, pracovních úspěchů a kdybychom ještě něco potřebovali opět ji oslovíme.

S pozdravem manželé Svobodovi

manželé Waszkovi

Denisa Rzidká

Dobrý den, moc bychom chtěli poděkovat realitní makléřce paní Denise Rzidké, která odvedla perfektní práci.
Vážíme si jejího profesionálního a zodpovědného přístupu, který se prolínal s velmi otevřeným
a příjemným vystupováním.
Průběžně a pravdivě nás vždy informovala o stavu věci v jednání, nic nezatajovala a chovala se
tak i k druhé straně.
Píšeme toto poděkování na základě předchozích zkušeností s jinými makléři, takže jsme byli opravdu mile a příjemně překvapeni s vystupováním paní Denisy Rzidké.

Marie Stalmachová

Denisa Rzidká

Chtěla bych moc poděkovat paní Denise Rzidke za zprostředkování podnájmu bytu, který jsem potřebovala nutně pro svou maminku. Paní Rzidka mi moc pomohla,postarala o vše potřebné. Vyjednala za mě smlouvy elektřiny a plynu a já se nemusela o nic starat. Jsem velmi vděčná, že jste mi pomohla získat byt pro moji maminku. Mohu jen doporučit . Děkuji za vše. Veliké díky! Stalmachova.

Denisa Rzidká

Denisa Rzidká

Chtěli bychom touto cestou poděkovat paní Denise Rzidké za zprostředkování podnájmu bytu,který jsme tak moc potřebovali. Paní Rzidká nám pomohla v rekordním čase,postarala se o vše potřebné, dokonce také o věci,o kterých jsme neměli ani tušení. Je vidět, že má svou práci ráda,že jí baví a hlavně, že jí dělá se srdíčkem na pravém místě. Pracovala do pozdních hodin i o víkendu. Je to makléř s velkým M. Pevně věříme,že se do budoucna ještě setkáme. Můžeme všem jenom vřele doporučovat.
S úctou manželé Kudělovi z Orlové.

Barbora Fasolová

Denisa Rzidká

Když jsem se rozhodla, že koupím svůj byt, netušila jsem, jak skvělou osobu u této příležitosti potkám. Byla to realitní makléřka paní Denisa Rzidká. Je to nejen skvělá profesionálka ve své práci, ale i skvělý člověk. Je nesmírně milá, ochotná, všechno zařídí, je velmi flexibilní, vždy když jsme se domluvily na nějakou schůzku, vždy přišla včas a s úsměvem na tváři. Mohu paní Rzidkou všem doporučit, určitě neprohloupíte, je to opravdu skvělá osoba a já si jí velice vážím. Fasolová Barbora