Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 34

Business snídaně 27.9.2019

2.10.2019 Koukněte se na pár momentek z této akce... více »

Nový projekt REALINI-DESIGN

9.8.2019 Spustili jsem nové webové stránky! více »

Business snídaně 27.9.2019

5.8.2019 Business snídaně v prostorách Zámečku Petrovice u Karviné více »

fotoateliér NICOSSMODEL
Konver agency a.s.
Člen hospodářské komory České republiky
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: REALini nemovitosti s.r.o. » Reference

Reference

Lukáš Irgl

Denisa Rzidká

100% spokojenost. Naprosto Profesionální přístup, milé jednání a hladký průběh až do poslední tečky. Všem velice doporučuji! Děkuji.

Mudr. Lenka Kubeczková

Denisa Rzidká

Paní Rzdiká je důkazem toho, že můžete najít i realitního makléře, který je slušným člověkem, a to, co dělá, dělá čestně, svědomitě, promyšleně do posledního detailu a hlavně srdcem... Moc Vám děkuji za to, jak skvěle odvádíte svoji práci, byla radost s Vámi spolupracovat. Děkuji ♥

René Stoschek

Denisa Rzidká

Profesionální přístup,milé jednání a naprosto hladký průběh celého prodeje. Mohu jen doporučit. Denisa je prostě TOP! René Stoschek

Pavla Kubelová

Denisa Rzidká

Dovolte mi, abych aspoň touto cestou poděkovala Vaší makléřce její jméno je Denisa Rzidká.
Opravdu je to osoba na svém místě, velice ochotně mi radila a pomáhala nejen se smlouvou. Prodávala jsem byt v Havířově - Kmochova ulice. Tento prodej byl komplikovaný byt veden na mého syna...soudní povolení a další prodlevy obchod trval dlouho, ale paní Denisa Rzidká mi byla vždy oporou a v srpnu se prodej ukončil. Ještě jednou díky za spolupráci a ráda ji doporučím dál. ...
Doufám, že ve Vaší firmě pracuje více takových skvělých lidí.
Děkuji Pavla Kubelová. Karviná

Petr Vlk

Denisa Rzidká

Děkuji paní Denise Rzidké za vyřízení koupě bytu. Tento převod byl z důvodu soudního souhlasu časově náročný. Díky vstřícnému a profesionálnímu jednání paní makléřky byl však převod uskutečněn úspěšně. Přeji každému takový přístup při realizaci realitního obchodu. Přeji Vám hezký den.

Tadeáš Nieslanik

Denisa Rzidká

Dobrý den, chtěl bych poděkovat paní Rzidké za úžasný přístup při koupi bytu , který byl od začátku do konce po profesní i osobní stránce skvělý.Moc děkuji
a doporučuji všem.

Barbara

Denisa Rzidká

Milá Deniso,
Měla jsem v úmyslu náročnější prodej nemovitosti a potřebovala jsem profesionála, co se nezalekne výzvy, bude fér a zvládne i jednání se mnou na dálku.
Při prvním setkání jsem věděla, že jsem ve vás získala mnohem víc než jen obchodního partnera. Spolehlivá, přímá a vždy s úsměvem. K tomu máte v sobě něco, co mne jako klienta uklidňovalo, že vše bude v pořádku. Prodej se zdařil, věřím, že všem stranám k libosti.
Bude mi i smutno po naší spolupráci, ale o to vřeleji doporučím každému, aby se na vás s důvěrou obrátil. Ať se vám daří!

Barbara

Izabela Gasperova

Denisa Rzidká

Dostala jsem doporučení na paní Denisu Rzidkou z REALini nemovitosti od mého souseda, aby mi zprostředkovala prodej bytu. Paní Deniska je úžasná makléřka a byla jsem s její službou velmi spokojena. Navíc mi Deniska pomohla i s výběrem nového bydlení a celkově mě psychicky podporovala. Jsem velmi ráda, že jsem ji poznala a moc ji děkuji za pomoc a doufám, že při realizaci příštího projektu, zůstaneme v kontaktu. Všem vřele doporučuji paní Denisu kontaktovat. Děkuji, Gašperová.

Monika Moravcová

Denisa Rzidká

Dobrý den, byla jsem klientkou vaši realitní kanceláře. Ráda bych tou to cestou poděkovala paní Rzidké za profesionalitu a perfektně odvedenou práci.
Byla po celou dobu prodeje mého bytu velmi příjemná, vstřícná, komunikativní a v neposlední řadě musím vyzdvihnout preciznost a rychlost. Věřte, že budu velmi ráda kladně hodnotit a doporučovat.

S pozdravem Monika Moravcová.

Petr Peškar

Denisa Rzidká

Vážená paní Rzidká,
chtěl bych Vám touto cestou upřímně poděkovat za Váš profesionální přístup, ochotu a vynaložené úsilí.Koupě bytu proběhla hladce a rychle k mé naprosté spokojenosti.Ještě jednou velké díky a s Vaším dovolením doporučím svým známým.
Přeji hodně spokojených klientů.