Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 106

Hypotéky a úvěry podraží.

4.10.2021 ČNB zvýšila sazby nejvíce za čtvrtstoletí. Hypotéky a úvěry podraží. více »

Majitelům nemovitostí se čas neúprosně krátí.

21.5.2021 Blíží se čas uhrazení daně z nemovitosti. Nejzazší oficiální termín platby je 31. květen. Letos však můžete daň zaplatit až do 31. 12... více »

Tak nám to nedalo a rozhodli jsme se něco málo udělat pro děti.

17.5.2021 Když už se nám konečně vrací do škol a družin, tak ať si tam mají s čím hrát, kreslit a malovat. více »

Člen hospodářské komory České republiky
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: REALini nemovitosti s.r.o. » REALini čestným členem Hospodářeské komory České republiky

REALini čestným členem Hospodářeské komory České republiky

10.10.2018 Stali jsme se součástí silného podnikatelského seskupení, které společnými silami pracuje na zkvalitnění podmínek pro podnikání.

Máme pro Vás dobré zprávy a těch není nikdy dost!  Společnost REALini se stala čestným členem Hospodářské komory České republiky.  Nyní je součástí silného podnikatelského seskupení, které společnými silami pracuje na zkvalitnění podmínek pro podnikání. Jako člen této instituce se při své činnosti zasazujeme o dodržování právních předpisů České republiky, Zákona č.301/1992 Sb., o Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky, v platném znění, platných vnitřních norem, smluvních závazků, pravidel správné a uznávané praxe a dále uvedených etických zásad. Jako člen Hospodářské komory České republiky se vždy rozhodujeme s ohledem na reálnou možnost dostát svému závazku . Příjimáme pouze takové závazky, které jsme schopni odborně  a efektivně splnit sami nebo s odpovídající odbornou asistencí či na základě  korektních smluvních vztahů. Naopak odmítáme zakázky, které by byly v rozporu s právním řádem a etickým kodexem. 

logo-clena-CZ-bar