4.10.2021 ČNB zvýšila sazby nejvíce za čtvrtstoletí. Hypotéky a úvěry podraží. více »
21.5.2021 Blíží se čas uhrazení daně z nemovitosti. Nejzazší oficiální termín platby je 31. květen. Letos však můžete daň zaplatit až do 31. 12... více »
17.5.2021 Když už se nám konečně vrací do škol a družin, tak ať si tam mají s čím hrát, kreslit a malovat. více »
V tomto odvětví nemám sice zatím mnoho zkušeností, ale budu rád, když mi dáte příležitost se Vám ukázat v tom nejlepším. Mým životním cílem vždy bylo a bude pomáhat lidem a plnit jim jejich sny. Řekl bych o sobě, že je na mě spoleh a slýchávám to i od svého okolí. Jsem pracovitý, ctižádostivý a když už se do něčeho pustím, dělám to na 110%. Díky této příležitosti se mohu rozvíjet a sbírat zkušenosti od svých kolegů.
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu zrekonstruovaný byt 2+1 s lodžií o velikosti 56m² v Karviné - Ráji na ulici Ve Svahu. Byt se nachází na druhém patře z celkových tří v domě po kompletní revitalizaci. V bytě se nachází plovoucí podlahy, zděné jádro, je zařízen rohovou kuchyňskou linkou včetně..