Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 23

Tak nám to nedalo a rozhodli jsme se něco málo udělat pro děti.

17.5.2021 Když už se nám konečně vrací do škol a družin, tak ať si tam mají s čím hrát, kreslit a malovat. více »

Naši šikovní REALini kluci vyprodali "krám"!!!!

10.5.2021 Všechny nemovitosti, které jsme měli v nabídce, jsme závratnou rychlostí prodali. více »

Hypotéky stále zdražují.

6.5.2021 Již od března dochází ke zdražování úrokových sazeb u hypoték. více »

Člen hospodářské komory České republiky
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: REALini nemovitosti s.r.o. » Denisa Rzidká

Denisa Rzidká - Osobní profil

Denisa Rzidká

Denisa Rzidká

realitní makléřka

GSM: +420 732 800 630
Tel: +420 732 800 630
E-mail: [email protected]

Základním pilířem mé práce je nastavit svým klientům realitní půdu tak, aby celý proces obchodu vnímali jako vzájemnou, teamovou spolupráci, ve které vždy hledám a zajistím ten nejefektivnější postup a řešení, postavené nejen na profesionálních základech, ale především pak na důvěře mezi mnou a klientem, kterou stavím na první místo. Mé celoživotní motto? „ Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí."

Reference od zákazníků

Vyjádření k činnosti realitní kanceláře Realini
S touto realitní kanceláři, zastoupenou paní Denisou Rzidkou, jsem se setkala poprvé a od první chvíle jsem byla mile překvapena. Paní Rzidká je dle mého názoru "člověk na svém místě". Kromě jejího profesionálního jednání se vyznačuje vstřícností, nekonečnou ohleduplností a lidskostí.
Jednala jsem s paní Rzidkou v zastoupení svého otce, kterého jsem stěhovala z Nového Jičína do Havířova. Jednání proto nebylo přímé, nicméně paní Rzidká měla pochopení pro naše jednání, bylo ochotna kdykoliv komunikovat, naše dotazy vždy jasně a zřetelně zodpověděla a ve finále se zajímala i o hladký průběh celého "zabydlování" a tatínkovu spokojenost.
Co se tedy mne týče, tuto realitní makléřku můžu jedině doporučit.
Kamila Bernatíková

Kamila Bernatíková

Dobrý den.

Loňského roku 2020 jsme se rozhodli s rodiči prodat nemovitost v katastru obce Havířov na ulici Zámečnická č.p. 535/1. Jednalo se o dvougenerační rodinný dům na uvedené adrese s tím, že se stěhujeme do Jižních Čech a chtěli bychom tedy, aby k realizaci tohoto projektu došlo koncem měsíce března 2021. Do této doby jsem měl s realitními makléři ne zcela dobré zkušenosti třeba při prodeji své chaty, anebo při sjednání nájmu v obci Strakonice, ale nechci být již k těmto makléřům pejorativní. Byla mi doporučena Vaše firma s tím, že Vám nejde jen o peníze, ale také o citlivý a profesionální přístup ke klientovi. Z důvodů, že mí rodiče byli již staršího věku (68 a 70) let a já již bydlel v podnájemním bytu v obci Strakonice, potřeboval jsem někoho opravdu spolehlivého a už nevím přes koho, ale byla mi doporučena Vaše realitní makléřka Denisa Rzidká. S touto jsem se spojil a sdělil své požadavky. Paní Rzidká tedy přijela, prohlédla si dům a celou věc důkladně probrala se mnou i s mými rodiči, kdy jí opravdu lidský a citlivý způsob jednání nechyběl a po všech stránkách nejen, že svým zevnějškem reprezentovala Vaší firmu, ale chovala se i zcela profesionálně. S paní Rzidkou jsme se tedy domluvili na spolupráci, kdy hned po krátké době přišla s tím, že jsou zde vážní zájemci o náš dům. Sešli jsme se tedy se zájemci, kteří chtěli koupit naší nemovitost a paní Rzidká všem účastníkům všechno vysvětlila, tedy i nám, popsala další postup a zodpověděla všechny dotazy ohledně koupě a prodeje. Sepsaly se potřebné formuláře a smlouvy a paní Rzidká mne i rodiče neustále informovala o průběhu celého prodeje nemovitosti. Komunikovali jsme cestou telefonů a emailů, vždy bylo z její strany všechno profesionální a dokonalé. V lednu 2021 mi zemřel otec, který figuroval ve smlouvě coby uživatel věcného břemene a katastrální úřad nepřijal návrh na vklad a požadoval lépe vyspecifikovat kupní smlouvu. Paní Rzidká opětovně ihned pružně jednala a ihned všechny účastníky zkontaktovala, domluvil se během pár dnů nový termín podpisu smlouvy a ve spolupráci s advokátkou Mgr. Alenou Psarovou jsme se sešli a podepsali nové smlouvy, kdy i přístup ze strany paní advokátky byl bezchybný, vstřícný a naprosto profesionální a korektní. Prodej nemovitosti i jeho předání tedy proběhlo koncem března 2021 ke spokojenosti všech zúčastměných osob.

Předem se omlouvám za dlouhý začátek, ale bylo toto potřeba uvést, abych mohl jak jsem již shora uvedl, vyzdvihnout naprosto bezchybnou, korektní, citlivou a hlavně profesionální práci makléřky Denisy Rzidké, které mimo osobní poděkování chci ještě takto učinit i cestou tohoto emailu. A jsem rád, že v dnešní lehce hektické době, kdy někteří hledí jen na své osobní profity a zisky na úkor slušných lidí, se najde takový realitní makléř, který jedná po všech stránkách férově a tímto dělá dobré jméno nejen sobě, ale potažmo i Vaší firmě. Je mi jasné, že určitě o kvalitách paní Rzidké pokud jste dobří manažeři víte, ale chtěl jsem Vám poskytnout taktéž nezávislé ohodnocení ze strany Vašich klientů. Kdybych měl v budoucnu jakékoliv požadavky v souvislosti s prodejem, či koupi nemovitostí, určitě bych využil nabídky Vaší kanceláře a především bych chtěl spolupracovat s paní Rzidkou.

Děkuji tímto za Vaše služby a přeji abyste byli i nadále úspěšnou firmou s kvalitními zaměstnanci a spolupracovníky. S pozdravem Mgr. Michal Benko.

Mgr. Michal Benko

Velmi dobře se mi s Vámi spolupracovalo.
Tak jak jsme v loňském roce v listopadu začali, tak přes Váš přístup v době Vašeho dočasného uzavření z důvodu COVIDU, kdy jste mi volala a pomáhala, tak pak v době mého uzavření, kdy jsme museli celý proces dočasně přerušit, až do zdárného konce dne 27. 2. 2021. Vše jste mi vysvětlila a v klidu, bez zbytečných stresů, jste mě provedla celým procesem prodeje. Včetně administrativních záležitostí, které byly někdy hodně náročné. Hlavně právní náležitosti. Máme to za sebou.
V mém případě se jednalo o prodej bytu, s kterým mě vázalo hodně vzpomínek a i díky Vám se mi podařilo překonat tyto záležitosti překonat. Život jde dál, uzavřeli jsme jednu kapitolu.
Proto bych Vám chtěl velmi poděkovat. Za všechno. A popřát Vám hodně dalších milých a spolupracujících klientů. Asi to není vždy jednoduché. A taky hodně klidu a pracovní pohody.

S pozdravem Ing. Petr Pavera.

Ing. Petr Pavera


nabídka nemovitostí makléře

Prodej, Byty 3+1, 74 - Havířov - Podlesí, Ev.č.: 00342

Prodej, Byty 3+1, 74 m² - Havířov - Podlesí, Ev.č.: 00342

Hledáte byt určený ke kompletní rekonstrukci dle Vašich požadavků a představ? Právě pro Vás je připraven byt o velikosti 3+1 v družstevním vlastnictví nacházející na ulici Dlouhá v Havířově Podlesí. Byt o podlahové ploše 62 m2 se nachází v 5. nadzemním podlaží kompletně revitalizovaného, 12-ti..

Dlouhá třída, Havířov - Podlesí

Plocha užitná: 74m²

Pronájem, Byty 1+kk, 24 - Havířov - Město, Ev.č.: 00347

Pronájem, Byty 1+kk, 24 m² - Havířov - Město, Ev.č.: 00347

Nabízíme Vám pronájem částečně zařízené garsoniéry v osobním vlastnictví nacházející se v Havířově, na ul. 17. listopadu. Bytová jednotka o celkové ploše 24 m2 je umístěna v 1. nadzemním podlaží v kompletně revitalizovaném, čtyřpodlažním domě bez výtahu. Dispozice bytu nabízí samostatnou obytnou..

17. listopadu, Havířov - Město

Plocha užitná: 24m²
6 100 Kč za měsíc

Pronájem, Restaurace, 178 , Ev.č.: 00226

Pronájem, Restaurace, 178 m², Ev.č.: 00226

Ve výhradním zastoupení vlastníka a pronajímatele nemovitosti si Vám dovolujeme nabídnout k pronájmu restauraci „Na císařství“, která se nachází v obci Horní Suchá, na hlavním tahu z Ostravy na Karvinou, na ulici Stonavská. Restaurační prostory o velikosti 178 m2 nabízí v současné době běžný..

Stonavská, Horní Suchá

Plocha užitná: 178m²


Realizované nabídky makléře

Pronájem, Byty 1+1, 38 - Ostrava - Hrabůvka, Ev.č.: 00331

Pronájem, Byty 1+1, 38m² - Ostrava - Hrabůvka, Ev.č.: 00331

Nabízíme Vám pronájem bytu 1+1 v družstevním vlastnictví nacházející se v Ostravě Hrabůvce, na ulici Aviatiků. Byt o celkové ploše 38 m2 se nachází v osmipodlažním domě s výtahem, v 1.nadzemním podlaží. Dispozice bytu nabízí samostatnou obytnou místnost, kuchyň, předsíň, koupelnu řešenou společně s..

Aviatiků, Ostrava - Hrabůvka

Plocha užitná: 38m²

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1367 - Havířov - Bludovice, Ev.č.: 00344

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1367m² - Havířov - Bludovice, Ev.č.: 00344

Rádi by jste bydleli v těsném sousedství s Těrlickou přehradou a zároveň se skvělou dostupností do Havířova, Karviné či Albrechtic ? Právě pro Vás zde exkluzivně nabízíme lukrativní pozemek o velikosti 1367 m2, nacházející se v obci Havířov, v klienty vyhledávaném katastrálním území Bludovice, na..

Padlých hrdinů, Havířov - Bludovice

Plocha pozemku: 1367m²

Prodej, Byty 1+1, 36 - Havířov - Podlesí, Ev.č.: 00341

Prodej, Byty 1+1, 36m² - Havířov - Podlesí, Ev.č.: 00341

Hledáte klidné bydlení s veškerou občanskou vybaveností v dosahu? Právě pro Vás je připraven byt o velikosti 1+1 v družstevním vlastnictví nacházející se na klienty vyhledávané ulici 17.listopadu, v Havířově Podlesí. Byt o podlahové ploše cca 36 m2 se nachází ve 3. nadzemním podlaží kompletně..

17. listopadu, Havířov - Podlesí

Plocha užitná: 36m²