Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 25

Vyhráli jsme REALIŤÁKA ROKU 2020!!!

17.2.2021 Máme to! Získali jsme hned 3 umístění v soutěži REALIŤÁK ROKU !!! více »

Zhodnocení roku 2020

5.1.2021 Rok 2020 se jistě do dějin nezapíše jako rok úspěšný, ale my jsme se ním poprali statečně… více »

Business snídaně 25.9.2020

28.9.2020 Další úspěšná Business snídaně, kterou pořádá Realitní kancelář REALini, proběhla v pátek 25.9.2020 v prostorách Zámečku Petrovice u.. více »

Člen hospodářské komory České republiky
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: REALini nemovitosti s.r.o. » Bc. Iveta Žilová

Bc. Iveta Žilová - Osobní profil

Bc. Iveta Žilová

Bc. Iveta Žilová

pojištovací poradce

GSM: +420 732 800 630
Tel: +420 732 800 630
E-mail: [email protected]

Jsem pojišťovací poradce neboli finanční poradce, věta, která v lidech už v minulosti ne vždy budila dobrý dojem. Věřila jsem a stále věřím, že pokud se tato práce vykonává poctivě a poradce staví na první místo svého klienta, nikoliv sebe, vede to k oboustranné dlouhodobé spokojenosti.
Má práce v pojišťovnictví, a zvláště v jedné z největších pojišťoven, mi dala spoustu vědomostí, pozoruhodných příležitostí, a hlavně možnost vybudovat si vztah se zajímavými lidmi.
Vždy pro klienta hledám nejlepší řešení, neboť vím, že v obchodním vztahu není nic důležitějšího než vzájemná důvěra, které si opravdu vážím.
Při jednání s klienty předcházím situacím, ve kterých často zjišťují, že jejich pojištění neplní svůj účel tak, jak sami očekávají, ať jde o majetkové pojištění, životní pojištění, pojištění vozidel či jiné produkty. Proto jsem zde, abych klientům ukázala ten správný směr a smysl toho všeho, nikoliv to, co smysl postrádá. Je nutno podotknout, že každého svého klienta vnímám jako jedinečnou osobnost s vlastními cíli.
Velmi důležitou hodnotu přikládám i potřebnému servisu, který mi není vůbec cizí, právě naopak. Věřím, že každý z nás chce mít za sebou někoho, kdo mu pomůže a občas mu ulehčí i danou situaci, z tohoto důvodu se snažím, aby klienti nemuseli na tuto oblast myslet víc, než je nezbytně nutné.
Zmiňuji to na každé své schůzce a napíšu to i zde - stojím si vždy za svým slovem, stojím si vždy za tím, co Vám říkám, a to především, že se na mě můžete kdykoliv obrátit.
Co o sobě ještě říci? Snad jen to, že jsem pozitivně myslící člověk, s vnitřní motivací a zaměřením se na detail.